klub pomoci podnikateľom o. z. 

Jeden zo spoločníkov spoločnosti RIFIN s. r. o. je taktiež jedným zo zakladajúcich členov občianskeho združenia KLUB POMOCI PODNIKATEĽOM o. z., ktorého  hlavným účelom je poskytovanie pomoci podnikateľom, najmä na regionálnej úrovni. Občianske združenie  organizuje na pravidelnej báze podujatia, v rámci ktorých poskytuje pomoc, podporu a vzdelávanie. O činnosti občianskeho združenia v regióne Zvolen sa môže bližšie dozvedieť na stránke www.klubdzezva.sk . 

marek cvengroš - privátny maklér

S Marekom spolupracujeme z toho dôvodu, že Marek vidí veci inak a má osobitý prístup k svojim klientom. Obchodu sa Marek venuje viac ako 10 rokov a vo svojej práci sa riadi heslom: "K práci pristupujem tak, aby dokázala hovoriť za mňa." - čo nám je veľmi blízke.

umbrella group

Nakoľko nám spolupráca s obchodnými spoločnosťami fungujúcimi v systéme  MLM nevyhovovala, vybrali sme si pre spoluprácu obchodnú spoločnosť Umbrella Group, s.r.o., prostredníctvom ktorej našim klientom poskytujeme finančné služby a ktorá je nám veľmi blízka práve svojimi názormi a predstavami o podnikaní na finančnom trhu.